Про Компанію

Розкішно, якісно, доступно — екологічне та енергосберігаюче будівництво найвищої якості!

Будівельна Компанія «Sempra» одна з ведучих компаній в Київському регіоні, втілюючи свій багатий досвід в будівництві приватних будинків, реалізує унікальні проекти котеджних містечок комфорт-класу.

Всі об`єкти зводяться з використанням якісних, сертифікованих будівельних матеріалів, чітко дотримуючись встановлених норм будівництва, а також, в обов’язковому порядку виконується благоустрій прибудинкових територій.

БК «Sempra» пропонує таунхауси, дуплекси і окремі будинки. Тільки кращі планування, локація і якість.

Наразі Ви маєте можливість значно покращити якість свого життя, придбавши житло в унікальному комплексі «Сонячний». Компанія «Sempra», впевнена, найближчим часом жоден об’єкт нерухомості в Києві та області не запропонує Вам такої комбінації зручностей столичного життя та затишку передмістя. Нашу впевненість розділять багато клієнтів – 40% житлового комплексу заселено. Ці мешканці містечка вже насолоджуються комфортом власної оселі.

Ціле місто зі 120 будинків знаходиться в 7 хвилинах їзди від Києва по Варшавській трасі, при в`їзді в Бучу, серед мальовничого соснового лісу. Тут за ціною однокімнатної квартири в Києві Ви придбаєте просторе помешкання від 80 кв.м до 130 кв.м. Для більш вибагливих клієнтів є котеджі площею 170-230 кв.м. Ваші можливості значно збільшаться завдяки тому, що компанія «Sempra» має індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми готові надавати знижки при повній оплаті, або індивідуальну розстрочку.

Завдяки вдалому проекту, що поєднав в собі особливості природного ландшафту та яскраве архітектурне рішення, у ЖК «Сонячний» створена унікальна атмосфера респектабельного європейського передмістя. І це не лише зовнішній лоск. Компанія  «Sempra» потурбувалась про зручність життя майбутніх мешканців: на території розташована крамниця, приватний дитячий садок, пункт охорони та інші побутові об’єкти; Ви будете впевнені в безпеці своїх близьких та майна.

Кожне помешкання  ЖК «Сонячний» спроектовано за останніми європейськими стандартами: просторі, світлі кімнати, санвузол на кожному поверсі. Інженерні комунікації дозволяють розмістити та підключити всю необхідну побутову техніку.  А на стадії будівництва Ви матимете можливість внести індивідуальні зміни в проект. Використані нами будівельні матеріали та інженерні рішення відповідають останнім вимогам енергозбереження. Житло передається власникам у максимально підготовленому стані. Вам залишиться лише обрати дизайнерське оформлення для Вашої оселі та облаштувати затишне подвір’я у якому Ви відпочиватимете у будь яку пору року. Також матимете парковку на два авто. Важливо і те, що ЖК «Сонячний» забезпечується водою з власної артезіанської свердловини.

Зручна локація дозволяє швидко дістатись як до центру Столиці так і до трьох міст-супутників (Ірпінь, Буча, Гостомель). За 10 хвилин Ви опинетесь біля набільшого в Східній Європі торгівельного майданчику, де знаходяться гіпермаркет «Епіцентр», розважальний центр «Lavina», супермаркети «Ашан», «Сільпо» та велика кількість бутиків.

Зупинивши свій вибір на БК «Sempra» — Ви отримаєте якісний будинок з продуманным плануванням. З нами Ви відчуєте красу природи, затишок та безпеку.